x-kom hosting

Transmisje online

gedo
utworzono
utworzono

Witam, próbowałem szukać rozwiązań ,dzwoniłem do konsultantów od transmisji więc zwracam się do was. Moim problem jest słaba jakość streamów meczy na platformach canal+/viaplay. Jeśli chodzi o mój sprzęt to posiadam MSI Tomahawk z370 ,intel I5-8600k i 16GB ramu, a internet jaki posiadam to światłowód z Orange (poniżej zdjęcie ze speed testu wykonanego 10min temu). Dodam że posiadam zaznaczoną opcję ,jeśli chodzi o canal+ jakość maksymalna 1080p-4K to gdy zmienię na średnia która jest do 720p nic się nie zmiania, a wiadomo oglądając coś na youtube czy gdziekolwiek indziej te jakości są normalne i nie mam żadnych problemów 

Bez tytułu.png

Anawa
komentarz
komentarz

Ze strony canal+/viaplay jaka jest odpowiedź?

gedo
komentarz
komentarz

@Anawa no że informatycy postarają się coś zrobić i nic się nie zmienia. Po 3 telefonie pomyślałem że może to problem z komputerem/przegladarką. Jak oglądam na telefonie czy na tablecie w aucie(dodam że to na prawdę stary tablet) to jakość jest wyśmienita. Jeszcze jutro z rana sprawdzę na laptopie czy jest jakaś różnica i dam odpowiedź 

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś na różnych przeglądarkach jaka jest jakość obrazu? Używasz jakichś rozszerzeń w przeglądarce?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.