x-kom hosting

Słuchawki do 250zł

Kapipixel
utworzono
utworzono

Czesc, mam problem dotyczący słuchawek. Rodzice nie specjalnie są przychylni na arctis 7+ więc szukam czegoś tańszego. Zależy mi przede wszystkim na dobrym dźwięku 7.1 jak na cenę. Probowalem coś poszukać, to mam 2 typy, arctisy novy 1 i blacksharki v2 x. Z góry dzięki :)

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Blackshark V2 Special Edition będą naprawdę dobrym wyborem, przetworniki Razer TriForce zapewnią ci czystość dźwięku a ta zamknięta konstrukcja powinna izolować dźwięki z zewnątrz, aktualnie w promocji kosztują 289 zł.

 

Jako drugą propozycję polecam Ci G30 z dobrym basem:

 - Edifier G30 II (czarny)

Kapipixel
komentarz
komentarz

@X-KOM a jaka różnica jest pomiędzy blackshark v2 x usb, a special edition? Bo tak się zastanawiam :)

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Nieco inna budowa, SE mają dłuższy kabel i nauszniki są z mikrofibry, wersja v2 x jest z eko skóry i tkaniny. Jakościowo (dźwięk)  myślę, że podobne :)  

Kapipixel
komentarz
komentarz

@X-KOM wielkie dzięki :)

  • 2 tygodnie później...
tomasz 090
komentarz
komentarz

siema czy to mają być słuchawki wyłącznie do grania??pozdro

Kapipixel
komentarz
komentarz

@tomasz 090 raczej taak

tomasz 090
komentarz
komentarz

Jeśli byś troszkę budżet naciągnął to bardzo fajną opcją są słuchawki od MASSDROP -X SENNHEISER PC37X w cenie ok 400 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.