x-kom hosting

W czasie gry ekran robi się czarny, komputer dalej działa ale nie reaguje.

Tintima
utworzono
utworzono

Hej, może ktoś z Was będzie wiedział jak rozwiązać tą zagadkę. W czasie gry w grę Ori and the blind Forest, wyłącza się ekran (robi się czarny) komputer dalej działa, ale nic nie można zrobić. Czarny ekran i "chodzący" komputer, jedyna opcja żeby go wyłączyć to odcięcie zasilania. Sterowniki i system zaktualizowane. Gram na PC na Game Pass. Dzieje się to z każdym monitorem, jak narazie tylko w tej grze. 
Kiedyś już miałam ten problem, i nie wiem co musiałam pozmieniać, bo wszystko działało normalnie, bo przeszłam grę. Chciałam pograć po roku jeszcze raz i znowu to samo... po 5, 15 min... ciemność. 
Obniżyłam Hz, rozdzielczość gry... nie wiem o co chodzi.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Spróbuj uruchomić grę w trybie okienkowym (windowed mode).

Tintima
komentarz
komentarz

W grze mogę jedynie zmienić na opcję Full screen On/Off... co nic nie daje bo i tak się dzieje to samo. 

Anawa
komentarz
komentarz

Jak uruchamiasz przez Steam to tutaj jest instrukcja dla Ori and the Blind Forest :

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=409690123

 

Generalnie trzeba umieścić komendę -popupwindow w opcjach uruchamiania gry.

Tintima
komentarz
komentarz

Mam ją wykupioną na xboxa Game Pass. Przepraszam, za tak laickie pytanie, ale chyba nie da sie jej odpalić na Steamie bez dodatkowego wykupienia?

Anawa
komentarz
komentarz

To rzeczywiście może być inaczej. Spróbuj w trakcie gry wcisnąć alt-enter.

leelareso
komentarz
komentarz

Jak robiłeś reinstal sterowników to użyłeś programu DDU?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.