x-kom hosting

Jakiego typu jest mój komputer

Niebieska
komentarz
komentarz

Biorąc pod uwagę ten dziwny zasilacz to może być martwego. @rafalluz co myślisz na jego temat?

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Hipro. Jeden z OEMów robiących zasilacze do komputerów markowych (Dell/HP). Nie jest to bomba, ale na stówę konstrukcja wiekowa, i to bardzo. Dobrze by było sprawdzić stan kondensatorów zgodnie z opisem pod Q5:

 

 

Co do obudów, będą pasować. Tylko jaki konkretnie jest cel wymiany obudowy?

Edytowane przez rafalluz
  • Dobra wypowiedź 1
Osamigg
komentarz
komentarz

Zasilacz już padł :) dlatego będzie nowy bo ten był faktycznie słaby a cel obudowy jest taki że che zainwestować w komputer i narazie stać mnie na jakąś obudowę i zasilaczy ktoru jest najbardziej potrzebny bo płytę i procka uzbieram więcej hajsu żeby mieć coś już lepszego

Chociaż i tak długo pociągnął bo 300w a ja mam gtx 1060 z i3 3220 to rok działa zasilacz i tak dobrze 

A skąd wiesz ze będą pasować w sensie na jakiej podstawie się to patrzy 

rafalluz
komentarz
komentarz

Obudowa jest ATX. Te podane też.

  • Dobra wypowiedź 1
Zelazny
komentarz
komentarz (edytowane)

@Osamigg Zasilacz już padł; czyli jeszcze nie sprawdzałeś czy po padnięciu zasilacza nie pociągnął on za sobą też płyty głównej, karty graficznej czy też innej części.

Edytowane przez Zelazny
adijedi
komentarz
komentarz

No to najpierw musisz kupić zasilacz tak czy siak do nowej konfiguracji skoro ten...:rip:

Osamigg
komentarz
komentarz

@Zelazny raczej nie bo komputer się włącza i działa ale tylko coś odpalę odrazu się wylancza 

Taki zestaw che kipic będzie to pasowała z moim kompem u góry?  Ktoś coś się wypowie?

Screenshot_20240310_090902_OLXpl.jpg

20240309_200434.jpg

adijedi
komentarz
komentarz

nie kupuj produktów zasilaczo-podobnych za 75 zł

kup jakiś z firmy chieftec, corsair, thermaltake, fortron - te są tańsze

zobacz czy ktoś nie sprzedaje silentium pc, pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.