x-kom hosting

Monitor do 600-900 stów

Ewenement0700
utworzono
utworzono

Witam szukam gamingowego monitora 23-27 cali do kwoty określonej w tytule. Szukam jak najlepszej opcji.

Jedynie może zaznaczyć że będzie on podłączony do laptopa.

Dawno nie miałem styczności z monitorami ponieważ od 5 lat około działam na laptopie

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Zerknij na model MSI G255PF E2 za 749 zł. To monitor 24,5" na matrycy Rapid IPS, odświeżanie 180 Hz, czas reakcji 1 ms (GTG), Adaptive-Sync i z regulacją wysokości (moim zdaniem istotny parametr, też mam zewnętrzny monitor przy laptopie).

Jest jeszcze Dell G2422HS 699 zł. To monitor 23,8" na matrycy IPS, odświeżanie 165 Hz, czas reakcji 1 ms (GTG) z regulacją wysokości, FreeSync™ Premium i NVIDIA® G-SYNC® Compatible.

Edytowane przez tapczan2
  • Super 1
Ewenement0700
komentarz
  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć @Ewenement0700,

 

do pracy biurowej i graficznej super opcją będzie model w akcji promocyjnej LG:

 - LG 27UL550P-W 4K

do gier polecam Ci Lenovo z wysokim odświeżaniem 240Hz (po oc 280) i 0.5ms:

 - Lenovo R27fc-30

  • Super 1
tapczan2
komentarz
komentarz

@Ewenement0700 Zwracaj uwagę czy monitor ma regulację wysokości bo to wygoda, istotna moim zdaniem jest też technologia synchronizacji jak NVIDIA® G-SYNC® Compatible gdzie wymienione przez ciebie monitory tego nie mają.

Ewenement0700
komentarz
komentarz

@tapczan2@tapczan2 @tapczan2 @tapczan2 Dobra bo ja się nie znam, czym ma to służyć?:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.