x-kom hosting

Opinia o używanym sprzęcie, 6500zl

T3nCzu
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, na grupke na fb jakiś kolega wrzucił posta ze sprzedażą sprzętu, co sądzicie? Przeznaczenie do gier typu fortnite na 240 fps

Sprzedam nowy/uzywany komputer. Na wszystko faktura i świeża gwarancja.

Specyfikacja:

-procesor:
Procesor Intel Core i5-13600KF

-karta graficzna:
Karta graficzna MSI RTX 4070 VENTUS 3X OC 12GB

-płyta główna:
ASUS PRIME Z790-P

-RAM:
Lexar 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 Ares Gaming White RGB

-chłodzenie i wentylatory
WENTYLATOR LIAN LI UNI FAN SL-INFINITY 140 ARGB
Chłodzenie procesora Cooler Master Masterliquid ML240L V2 RGB White 2x120mm

-obudowa:
BE QUIET! Obudowa PURE BASE 500DX BIAŁY

-dysk:
Dysk KINGSTON Fury Renegade 1TB SSD
Odczytu 7300 MB/s, Zapisu 6000 MB/s, Interfejsu 32 GB/s

-zasilacz:
bequiet! PurePower 11 600W

-Windows 11 Pro

Za kompa dałem 8500, wiec mysle ze cena 6500 bedzie uczciwa. Pogralem dwa miesiace, ale nie mam na to czasu.

Na wszystko tak jak pisałem mam faktury oraz świerzą 2 letnia gwarancje.

Edytowane przez T3nCzu

KillaHill
komentarz
komentarz

W życiu. Jak ja widzę jak ludzie sobie wyceniają sprzęt, to ręce opadają. Dałem tyle to chcę tyle. Tylko nikt nie raczy porównać tego z obecną sytuacją na rynku.

 

Za 6500 zł https://proline.pl/koszyk/6b044d34 z wydajniejszym CPU do gier oraz ze znacznie wydajniejszą GPU do gier, ponad + 15% wydajności więcej na samej GPU.

Zostaje kwestia systemu czy musisz mieć. Ale jak coś to można dać i tak https://proline.pl/koszyk/26f58c7c z tak samo wydajnym CPU w grach (raz wygrywa jeden raz drugi w zależności od gry) z dalej znacznie wydajniejszą GPU i systemem - i masz wszystko funkiel nówka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.