x-kom hosting

Pompa Aio i Wentylatory nie reagują na ustawienia w Biosie.

Vieri_PL
utworzono
utworzono

Witam kupiłem Msi Mag Coreliquid 240R v2 wraz z płytą główną Asus Tuf Gaming B760-Plus wifi D4 i mam problem z obrotami na samej pompie i wentylatorach mianowicie nie ma możliwości wyregulowania obrotów. Wyjaśniam Pompa podłączona pod złącze Aio Pump reszta wentylatorów pod Fun w biosie odpalam q-fan controll ustawiam na PWN ustalam przy jakie temperaturze jakie obroty i nic się nie dzieje ustawienia zapisuje wyłączam i włączam kompa wchodzę do biosu ustawienia są zapisane a pompa chodzi na full obrotach a wentylatory tak na 1300. Bios Uaktualniłem do najnowszej wersji nic nie dało. Zainstalowałem system programem od asusa do odczytu danych, regulacji obrotów na wentylatorach itd chciałem ustawić i dalej nic. Jakieś sugestie co to może być ?? aha nawet jak podłączam samą pompe czy to na Aio Pump czy Cpu Fan nic to nie daje.

20240308_125829.jpg

20240308_125823.jpg

20240308_125812.jpg

20240308_125727.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Jak dasz DC mode jak się zachowuje ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.