x-kom hosting

Braki dźwięków na komunikatorach TS3 czy Discord

Zoulee
utworzono
utworzono

Witam,

Kolega ma dziwny problem. Sam miewałem różne problemy w kompie i systemem i jakoś je rozwiązywałem we własnym zakresie ale u niego sytuacja jest "ciekawa".
Jakiś czas temu wszystko działało bez zarzutów. Ostatnio jak chcieliśmy pogadać to się zaczęło.
Zaczynając od TS3, wchodząc na serwer i na kanał, słyszę wszystko co mówi lecz on nie słyszy żadnego dźwięku z aplikacji. Ani przełączania między kanałami ani mnie, totalnie nic. W opcjach ma ustawiony wszystko na domyślne (tak jak miał to ustawione wcześniej gdy wszystko działało). W moim przypadku od lat jest też wszystko na domyślnym ustawieniu.

Kolejna rzecz to wyeliminowaliśmy wyciszenie w mikserze Win10, bo tam ta aplikacja w ogóle się nie pojawia. Jest przeglądarka, wszystkie inne programy, gry lecz TS3 się tam nie pojawia.

Myślałem, że przyjdzie z pomocą Discord. Niestety, tam sytuacja jest podobna. Słychać jak mówi tak jak na TS3 ale on nie słyszy nikogo innego, ale dźwięki samej aplikacji już słychać.
 

Słuchawki ma wpięte na panel przedni, mikro do różowego slota, a słuchawki do zielonego. Głośniki na panel tylny, zielony kabel w zielony slot i USB do USB (inaczej nie idzie :D).

 

Może ktoś z Was miał styczność z czymś takim. Najbardziej zastanawia mi to, że TS3 nie pojawia się w mikserze.

 

Z góry dzięki wielkie za pomoc. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.