x-kom hosting

Telefon dla babci

P4TQ7
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry, trafiłem dzisiaj "wyjątkową promocję" na x-kom. Jest to telefon TECNO Spark 10 NFC 4/128GB Meta Black z 399zl na 299zl. Mojej babci psuje już się telefon i chciałbym się dowiedzieć czy będziemy on wystarczający na zwykłe użytkowanie typu Messenger Whatsapp i jakieś tam oglądanie filmików. Miał może ktoś styczność z tym telefonem? 

Z góry dzięki.

Edytowane przez P4TQ7

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

TECNO Spark z tego co widzę to kosztuje 399 zł, może promocja się skończyła. Parametry wyglądają nieźle ale dla mnie marka jest jakaś nieznana i nie wzbudza zaufania. Bardziej kierował bym się na modele znanych firm jak np. Motorola moto e22 za 349 zł. Ale to moje osobiste zdanie. Daj znać na co się zdecydowałeś.

Edytowane przez tapczan2
P4TQ7
komentarz
komentarz

@tapczan2 wylosowalem ją ze skrzynki x-kom na 24h

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć @P4TQ7,

 

Tecno może nie jest bardzo znanym producentem, ale już jakiś czas jest w naszym sklepie i zbiera dobre opinie. 

 

Specyfikacją telefon powinien wystarczyć twojej babci aż nadto - IPS ze sporym ekranem 6,6" o rozdzielczości fullhd dla starszej osoby będzie dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że masz go taniej z boxa. 

 

Warto się zdecydować i ewentualnie jak babcia nie będzie zadowolona to możesz do 15 dni zwrócić bądź wymienić na inny model.

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.