x-kom hosting

klawiatura podobna do logitech k800

aksior
utworzono
utworzono

Witam serdecznie

Mam logitech k800 i podczas dmuchania sprężonym powietrzem w celu czyszczenia z spreyu wydostała się" ciecz"  uszkadzając klawiaturę.

Nie działa Alt przez co nie da się pisać polskich liter z ogonkami 

i nie działa litera "u"   

Widze ze ten model jest już poza zasięgiem i dostępności i cenowym... dlaczego? 

Napisałem email do FixIT czy są w stanie naprawić i za ile, i mnie olali (zero odpowiedzi po 5 dniach).

 

Pytanie, co mógłbym nabyć powiedzmy do max 300zl +/-?

Podobna do logitech k800? może być od chińczyków 

waunek: niska jak logitech

cicha jak logitech

lekkość chodzenia klawiszy jak k800

podświetlenie (obojętne jakie byle by było, logitech ma tylko 1 kolor, z tonacja natężenia)

 

ps. jakieś pomysły jak, gdzie, albo kto może naprawić k800? lubie ja, a nowe kosztują kosmos :(

damiand17
komentarz
komentarz

@aksior Koleżanka z obsługi klienta firmy FIXIT wysłała do Pana odpowiedź w dniu 01.03.2024 o godzinie 15:35. Sugeruje sprawdzenie skrzynki "spam", jeśli wiadomość nie wyświetliła się w "odebranych".

 

W sprawie K800, ze względu na brak dostępności części zamiennych do wskazanego modelu naprawa na poziomie serwisu nie jest możliwa. W tym wypadku, do wymiany jest siatka z klawiszami,  niestety te elementy nie są już dostępne. Nowe modele posiadają inne rozwiązania, dlatego pozyskanie takiego elementu również nie jest możliwe.

 

Z mojej strony mogę zasugerować model Logitech MX Keys, który zastąpił K800. Obecnie w promocjach można zakupić ten model za niewiele ponad budżet 300 zł. 

 

Pozdrawiam, 

 

Damian.

 
aksior
komentarz
komentarz

w spamie tez nic nie znalazłem, dziwne...;/ ale wiem już na czym stoję...

a jakby pozyskać jakiś model k800 z olx allegro na części? znalazłem np ale układ francuski, to sie chyba nie nadaje?

 

mk keys jakaś taka mała śmieszna...

Macie jakaś alternatywę podobna do k800, cicha, plaska, podświetlana? najlepiej 2,4 mhz

damiand17
komentarz
komentarz

Niestety pozyskanie z używanej wersji raczej nie ma sensu, ewentualnie poszukać wersji powystawowych, ale ogólnie na ten moment z tym modelem jest bardzo ciężko. 

 

MX Keys zastąpił właśnie K800 i użytkownicy chwalą sobie ten produkt. Bliższej modelowo alternatywy w rozsądnej półce cenowej na ten moment niestety nie ma.

 

Damian

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć @aksior,

 

polecam ci niskoprofilową klawiaturę na odbiornik 2.4 od HP:

 - HP Programowalna klawiatura bezprzewodowa 450

aksior
komentarz
komentarz

Ta logitech k800 to membranowa?

 

rozumiem ze obecnie mechaniczne to takie głośne "klekoty" które brzmią jak pisanie na maszynie 30 lat temu ?

Macie jakieś alternatywy, polecacie firmy, marki, klawiatury? 

widzę ze rynek klawiatur przebija rynek nieruchomości... jakaś fajniejsza klawiatura 1000 zl? w cenie komputera :)))) ludziom już całkiem odpier...za kawałek plastik i przewodów....

  • 2 tygodnie później...
aksior
komentarz
komentarz

ktoś coś doradzi?  marka nieistotna może byc nawet z chin...

najlepiej membranowa, wizualnie żeby była zbliżona do k800 Logitech, z podświetleniem i najlepiej bez przewodu

przewód w ostateczności biorę pod uwagę jak jz nic nie znajdę

adijedi
komentarz
komentarz

jaką masz kwotę do wydania :co:

aksior
komentarz
komentarz

najlepiej ok 300zl-400zl, ale jak cos trzeba więcej to może szarpnę...chciałbym żeby przypominała Logitech w dotyk i ukladzie...

aksior
komentarz
komentarz

ktoś wyżej juz proponowal...bieda!

serio nie ma nic na rynki czy z Azji bez znanego logo co możecie polecić? 

adijedi
komentarz
komentarz

z ali lub temu możesz popatrzeć,

jak ja interesowałem się, to zależało mi właśnie też na membranie

mam podświetlenie rgb ale to szybko się rozładowuje dodatkowo mam bez klawiszy num pad, ale i tak nie używam,

 

większość to praktycznie mechaniki albo coś w tym stylu,

widziałem logitecha od 150 podobna do tej twojej starej ale bez podświetlenia (przez brak tego nie ma praktycznie niczego na rynku) ale to jest taka wiesz - standardowa w każdym sklepie stacjonarnym z elektroniką,

pozdrawiam :kawa: tyle ode mnie w tym temacie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.