x-kom hosting

Pierwsze uruchomienie nie można połączyć ethernet, po ponownym uruchomieniu działa

SzychaxD
utworzono
utworzono

Dzień dobry, mam taki problem że przy pierwszym uruchomieniu komputera nie działa ethernet, pokazuje po prostu brak połączenia, po ponownym uruchomieniu zaczyna działać, komputer nie ma karty do wifi, idzie tylko po kablu. W połączenia sieci, w ogóle nie pokazuje a w menedżerze urządzeń jest wykrzyknik przy sterowniki(po ponownym uruchomieniu działa)

 

 

 

W msinfo32 model płyty głównej to veriton m6620g

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Jaki masz zainstalowany system operacyjny? To jest nowy komputer?

SzychaxD
komentarz
komentarz

No komputer nie jest nowy, parę dobrych lat, z tym że praktycznie nieużywany był wcześniej, system operacyjny to Windows 10, sam wyczyściłem do zera i zainstalowałem od nowa windowsa, ale przed też występował ten problem.

I też nie jestem pewien czy w dobry temat to wrzuciłem, jeśli w zły to przepraszam.

  • 2 tygodnie później...
SzychaxD
komentarz
komentarz

Okej, ogólnie sytuacja jest taka, że jak odpalam kompa to pokazuje że sterownik nie został prawidłowo uruchomiony, wystarczy wyłączyć sterownik i włączyć i zaczyna działać, tylko pytanie czemu za każdym razem po włączeniu komputera sterownik źle się odpala 

Anawa
komentarz
komentarz

Nie ma jakichś konfliktów (wykrzykników) w obrębie menedżera urządzeń?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.