x-kom hosting

Gry same się wyłączają w nowym pc

KiHu5
utworzono
utworzono

Witam mam problem z nowym komputerem podczas grania w gry nie ważne czy są mniej wymagające czy bardziej same się wyłączają po 20 min czasami po 1.5h grania bez żadnego błędu robiłem Memtest nie pokazał żadnych błędów próbowałem testować jedną kość ramu w 2 i 4 slocie i druga tak samo ale nic to nie dało instalowałem windowsa od nowa i nic zainstalowałem sterowniki chipsetu i karty graficznej ze strony producenta wcześniej usuwając stare programem DDU i dalej to samo temperatury procesora bez obciążenia to 41 stopni a pod dużym obciążeniem max 70 karty graficznej 35 pod dużym obciążeniem 65 stopni próbowałem też na włączonym XMP w bios ale nic to nie dało też mnie jedno zastanawia z wykresów hwmonitor procesor skoczył do 5.4ghz a nie mam  włączonego trybu turbo gdzie producent pisze że procesor ma taktowanie 4.7 GHz i 5.3ghz w trybie turbo czy to możliwe że płyta główna MSi b650 gaming plus daje jakieś większe taktowania lub napięcia do ryzen 5 7600x? 

leelareso
komentarz
komentarz

Aktualizowałeś bios? Jaki tam masz zasilacz? Testowałeś w occt CPU?

KiHu5
komentarz
komentarz

@leelareso zaktualizowałem bios ale nie pomogło occt nie robiłem a zasilacz to Gigabyte UD850GM PG5 850W 80 Plus Gold ATX 3.0

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.