x-kom hosting

Problemy z nową kartą graficzną

wojtek01213
utworzono
utworzono

Witam dzisiaj kupiłem gtxa 660 2gb w rossądnej cenie niestety przez pierwsze 15 min wszystko biło okej a potem ekran zaczoł robić się czarny i wracać do pulpitu i tak migał cały czas mam wrażenie że to wina kabla czy to możliwe?

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Teoretycznie. Ale wiedz też, że to BARDZO stara karta, więc ryzyko, że już po prostu wyziewa ducha, jest bardzo duże. Mam nadzieję, że sprzedawca udzielił choć gwarancji rozruchowej.

wojtek01213
komentarz
komentarz

@rafalluz na innym forum chłopak mi napisał żebym zainteresował się modingiem biosu

 

rafalluz
komentarz
komentarz

Wątpię, by pomogło. Poza tym przy flashowaniu możesz uwalić na amen, jeśli będzie problem z zasilaniem. Ale jak uważasz.

Pentium320
komentarz
komentarz

Możesz spróbować obniżyć zegary na rdzeniu lub pamięciach i zobaczyć, czy będzie działać stabilnie. Aczkolwiek nawet jeśli to zadziała, to znaczy że karta jest nogą w grobie i należy szukać nowej w niedalekiej przyszłości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.