x-kom hosting

problem z wydajnością i baterią

karovxc
utworzono
utworzono

witam, od dłuższego czasu mam spory problem z grami, dotyczy to głównie problemu z wydajnością/fpsami. przy podłączonym zasilaczu zawsze jest o wiele większa wydajność, ale bardzo często mam problem, że nie widzę różnicy przy podłączonym zasilaczu jak i bez niego - dajmy przykład gta, z zasilaczem fpsy wahają się od 80-90 a bez jest max 40, czyli czasem chodzi mi normalnie płynnie i przyjemnie się gra bez problemów, ale w większości przeważają te dni/momenty gdzie chce pograć, ale niestety przy takiej płynności nie da się nic zrobić. zauważyłam też że czasami zależy to od procentu baterii, przy 100 chodzi dobrze a przy mniejszym działa tak jakby tego zasilacza nie było, chociaż dzisiaj jest bez różnicy bo przy pełnym naładowaniu działa źle. dotyczy też to mało wymagających gier, które nie mają prawa aż tak źle chodzić, podczas gdy mój laptop uciągnie rdr2 w stanie w którym da się grać (nie jest to wiadomo tyle klatek co w innych grach, ale nie narzekam jak na mój niezbyt dobry na ten czas sprzęt). opcje zasilania baterii są ustawione cały czas na najwyższą wydajność, zauważyłam jeszcze to co na załączonym filmiku. 
z góry bardzo dziękuje za pomoc, męczę się z tym już jakiś czas :( 

 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Pada bateria albo jest throttling energetyczny, ciezko stwierdzić bo za mało danych

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.