x-kom hosting

Karta grafiki do płyty L4S5MG3 ?

Greeg123
utworzono
utworzono

Kupiłem używanego kompa z płytą L4S5MG3. Procek 2,5GHz. Jaką karte graficzną można tam zainstalowac. Wiem że jest na złączy AGP ale nie wiem czy 4 czy 8 razy. Jaką w miare dobrą karte można tam wrzucić? Dzięki

webber
komentarz
komentarz

Masz taką płytę:

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Products/...D=1&LanID=0

Ma ona złącze AGP x4 ale z kartami x8 nie powinno być problemu.

Podaj, ile możesz przeznaczyć na grafikę, oprócz tego jaki masz zasilacz, oraz jaki jest to procesor (Pentium 4 czy Celeron).

Greeg123
komentarz
komentarz

procesor pentium 4 , zasilacz seasonic model SS-300GS Actiwe PFC 300watts. Na karte około 400 zł. Dzięki za pomoc

Akahan
komentarz
komentarz

Kupiłbym GeForca 7300GT Sonic od Palita nic lepszego nie opłaca się włożyć + za około 100 zł jakiś normalny zasilacz, a powinno po tym zostać spokojnie ponad 100 zł to dokupiłbym trochę RAMU.

EDIT Z tego co widzę ta płytka ma nieszczęsny Socket 478, czyli nic lepszego niż P4 tu nie włożysz...

Machur
komentarz
komentarz

karta albo 7600gs albo 7300gt. Zasilacz moze jakis Chieftec GPS i 1gb ram ;>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.