x-kom hosting

Komputer stacjonarny do gier oraz pracy - do 4500 zł.

Martonito13
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użytkowników,

 

mam w planach zakup kompletnie nowego komputera, znalazłem taką o to listę specyfikacji: 

 

image.thumb.png.5eb1ffd0039f5f5989091f95b419a536.png

 

 Czy ta specyfikacja byłaby odpowiednia? Jeśli nie to co ewentualnie wymienić? Niestety moja wiedza na temat podzespołów jest dosyć ograniczona, więc polegam na waszej wiedzy i chciałbym się upewnić, aby nie żałować później :) 

KillaHill
komentarz
komentarz

Pod jakie to gry oraz pod jaki monitor? Jaka rozdzielczość? 

Martonito13
komentarz
komentarz

@KillaHill

 

Cześć, sorry że nie wspomniałem. Aktualnie byłby to cs2, ale w przyszłości tez celuje w ambitniejesze dla wymagań tytuły typu Helldrvers.

 

Co do monitora, to szczerze jeszcze nie mam pojęcia jaki bym chciał, coś w granicach do 1000 zł.

KillaHill
komentarz
komentarz

Pod CS będzie spoko bo jest mocny CPU. Jak dasz jednak monitor 1440 pod inne gry, można byłoby pokusić się o nieco wydajniejszą kartę ale tutaj znów sporo nie ugrasz w tym budżecie. Podmieniłbym tylko zasilacz i pamięci dałbym CL30

 

https://proline.pl/zasilacz-seasonic-b12-bc-750-80plus-bronze-750w-p7113930
https://proline.pl/pamiec-lexar-ares-rgb-ddr5-32gb-2x16gb-6000mhz-cl30-ld5bu016g-r6000gdla-p8119625

 

Nie są to jakoś szczególnie dużo większe kwoty, a zdecydowanie na plus.  

Martonito13
komentarz
komentarz

@KillaHill  Super! Dziękuje za pomoc :)

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć @Martonito13

 

polecam Ci zestawienie na RTX oraz jeśli nie interesujesz się projektowaniem graficznym bądź obróbką zdjęć to to warto wybrać 16GB:

 - komputer dla Martonito + aktualnie obudowa Silver Monkey jest w promocji.

 

Co do monitora do 1000 zł wybrałbym 27 calowego acera o rozdzielczości WQHD i odświeżaniu 180Hz (do cs2 będzie świetne):

 - Acer Nitro XV271UM3BMIIPRX

 

KillaHill
komentarz
komentarz
44 minuty temu, X-KOM napisał:

polecam Ci zestawienie na RTX oraz jeśli nie interesujesz się projektowaniem graficznym bądź obróbką zdjęć to to warto wybrać 16GB:

 

Polecasz RTX 3050 w zamian za RX 6700XT? Chyba temat pomyliłeś albo linki do koszyków. 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.