x-kom hosting

Restarty PC

zimny98
utworzono
utworzono

Mam problem z randomowymi restartami PC podczas granie tylko w niektóre gry. Mianowicie są to CS2 i Call of duty warzone (przynajmniej na tych zawuażyłem ale może być więcej). W podglądzie zdarzeń windows jedyne co widnieje to kernel power 41 i to tyle. Nie ma zasady czy się zrestartuje komp czy nie a jeżeli tak to po jakim czasie gry. W OCCT odpaliłem stres test na wszystko i przez 20min nic się nie działo. Myślałem, że może PSU nie jest wystarczające, ale to chyba absurd. Strzelałbym, że może wynika to z braku stabilności, ale nie wiem jak zdiagnozować winowajce. Zauważyłem też czasem "freeze" w trakcie grania chociażby w CS2 takie na 1-2 sekundy

 

Specyfikacja komputera:

-AMD Ryzen 5 7600

-MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI

-G.Skill Trident Z5 Neo RGB, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32

-Chłodzenie CPU Endorfy Fortis 5

-SSD Lexar NM710 1TB M.2 2280

-Zasilacz Gigabyte P850GM 850W

-ASRock Radeon RX 6950 XT Phantom Gaming OC 16GB

3.png

2.png

1.png

  • 2 tygodnie później...

robharek
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdź kości ram memtestem :) wychodzą ci jakieś bluescreeny? grzebałeś coś w Biosie?

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.