x-kom hosting

Telefon dla osoby niefosłyszącej

Trah
utworzono
utworzono

Cześć,

Piszę do Was z dosyć nietypowym pytaniem. Aktualnie poszukuję telefonu dla osoby starszej mającej problemy ze słuchem . Zależy mi jednak na urządzeniu, które nie będzie chamskim starym dziadem, który przy rozmowach telefonicznych (właśnie tutaj jest główny priorytet) nie będzie trzeszczał i miał nieprzyjemny odbiór dźwięku. Słyszałem , że osoby starsze właśnie lepiej odbierają podbite basy i jest to dla nich przyjemniejsze w odbiorze.

Cena nie gra roli, więc jeżeli nasuwa się Wam jakaś propozycja, to z wielką wdzięcznością ja przyjmę. 

Ogólnie mama kolegi miała kiedyś Huawei starej generacji i bardzo jej pasował, jednak go popsuła (dopytam się dokładnie o model jutro)

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć @Trah,

 

zerknij sobie na realme 11 pro, duży amoledowy wyświetlacz co będzie na plus dla starszej osoby, fajne parametry 8/128 więc na lata posłuży dodatkowo mocna 5000mAh bateria.

 - realme 11 Pro 8/128GB Sunrise Beige

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.