x-kom hosting

Rozłącza słuchawki RAZER BLACKSHARK V2 PRO

Hipisiak
utworzono
utworzono

Witam. 

Posiadam słuchawki RAZER BLACKSHARK V2 PRO. Mam je podłączone do komputera za pomocą adaptera [dongla] tylko problem jest taki, że co jakiś czas (średnio co 20-40minut) rozłącza je na 2-3 sekundy i automatycznie znowu łączy. 

Słuchawki są zaktualizowane, nie jest to wina portów USB, bo myszka działa poprawnie oraz inne urządzenia.

Dziękuję za pomoc. 

adijedi
komentarz
komentarz

:hello:

a gdzie masz ten dongle, może zmień port usb z 3.1 na 2.0

lub daj go blisko odległości do twoich słuchawek, tak żeby nic nie było między sygnałem a odbiornikiem

Hipisiak
komentarz
komentarz

@adijedi

Kombinowałem już z wszystkimi portami w komputerze na płycie głównej, cały czas to samo. Komputer pod biurkiem, ale miałem tam też myszkę podpiętą w takim sam sposób jak i inne urządzenia, a nie było problemu, żeby rozłączało.

Obecnie mam HUB USB na biurku, przepiąłem tam myszkę, słuchawki i mam problem tylko z słuchawkami.

Idzie to jakoś rozwiązać czy jest to na tyle problem, że że trzeba pisać do RAZER`a?

adijedi
komentarz
komentarz

Pisz do nich, podaj jak najwięcej danych, bo będziesz czekał z odpowiedzią kilka dni

ja proponuję jeszcze podłączyć samą myszkę do portu z tyłu pc i dongle od słuchawek, sprawdź jak działa, zrestartuj pc, jak najmniej odbiorników w około, tylko sam pc,

a do tego:

monitor

klawiatura

myszka

i dopiero ten dongle usb

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.