x-kom hosting

Prosze o wycene zestawu

Kruchy81
utworzono
utworzono

Witam

mam taki zestaw do sprzedaży:

11600k

Z590 Aorus Master

4x 8GB Patriot Viper 4 3733mhz

Arctic Liquid Freezer II 240

Aurum Forton PRO 1000W

Ile mogę sobie zyczyc za taki zestaw?

I czy opłaca sie dokupic dysk ssd m.2 i jakąś obudowę do 300 zł. złożyć w całość I tak sprzedać?

 

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

 

 

adijedi
komentarz
komentarz

Witaj, no możesz dokupić jakąś obudowę i wystawić za ok powiedzmy 2300 :hm:

- minusem jest to, że i tak dokupujesz coś żeby sprzedać tak aby ci się to opłaciło,

wielu potencjalnym klientom, może zależeć na dobrej cenie używanych i "nie najnowszych" komponentów, a tu nowa obudowa,

co więcej...też ryzyko, że ktoś kto patrzy na cenę używek nie będzie zwracał na obudowę z ledami itd, a twoim zamiarem może być ładny komputer (i świecący :impreza:

 

- zasilacz jest ok, natomiast wielu może nie skojarzyć w ogóle tej firmy, bo dotychczas mieli do czynienia z akyga :brutalny:, chiefteciem, corsair lub silentium pc

więc tym bardziej może pominąć twój zestaw, właśnie przez te 3 rzeczy

 

  • Ja bym wystawił ogłoszenia odzielnie z zasilaczem, albo go po prostu trzymał do następnej konfiguracji
  • Ogłoszenie z mobo+cpu+ramy (z chłodzeniem jeśli jest)
Kruchy81
komentarz
komentarz

Lubię grzebać przy kompie. Myślałem złożyć całość zainstalowac Windowsa 11 i sprzedać całość jako działający komp za jakies 2200. 

adijedi
komentarz
komentarz

Ok jak uważasz ;) to tylko jedna z propozycji, tylko to że lubisz grzebać i wszystko ładnie pięknie

nie będzie mieć takiego odzewu z ogłoszeniem

"gejmingowy ledowy kąputer z łindows 11 złożony osobiście przeze mnie w SUPER cenie" 2200 pln

tyle ode mnie, pozdrawiam :chuchot:

Kruchy81
komentarz
komentarz

A nie sądzisz że łatwiej sprzedać działającą całość niż pojedyncze podzespoły. Nie każdy się zna albo sie boi że coś zepsuje. A co do obudowy to myślałem jakąś najzwyklejszą bez rgb.



Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.