x-kom hosting

Upgrade kilkuletniego kompa z budżetem do 2 tysięcy.

Kuzdera
utworzono
utworzono

Witam mam już kilkuletniego kompa i chciałem zrobić jakiś mały upgrade z podzespołów to CPU: I5 6500, Płyta główna MSI B150M BAZOOKA, 16 gb ramu ddr4, Karta graficzna Radeon rx 470. Wiek komputera jest odczuwalny już w grach, nie zależy mi na jakimś bardzo mocnym komputerze gamingowym docelowo chciałem dołożyć jakies 2 tysiące.

 

KillaHill
komentarz
komentarz

A jaką masz obudowę oraz jaki zasilacz? Doliczasz do budżetu 2000 zł kasę ze sprzedaży obecnych części? Będzie można ten budżet zwiększyć o tą kwotę? 

 

 

Kuzdera
komentarz
komentarz (edytowane)

@KillaHill Obudowa Zalman Z1, a zasilacz corsair vs550 

Jest sens sprzedawać podzespoły? Nawet ze sprzedażą wolałbym trzymać się budżetu, bo o sprzedaży nie myślałem

Edytowane przez Kuzdera
adijedi
komentarz
komentarz

Jakieś dwa lata temu też przeszedłem z podobnej platformy na am4

  • obudowę miałem identyczną - poszła chyba za ponad stówę
  • zasilacz ten sam czy nawet 450 - też poszedł oddzielnie za ok 150
  • noi bebechy - to z samego początku poszło za ok 850 zł

Oczywiście to są ceny teraz orientacyjne z końcówki 2022, więc teraz nawet nie wiem za ile byś sprzedał samą platformę (płyta głowna + procek + ram) z chłodzeniem lub bez... zorientuj się na serwisach czy warto, skoro masz już 2000 na start

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.