x-kom hosting

Spadek fpsów CS2

borojp
utworzono
utworzono

Witam, mam problem odnośnie cs2. Okolo półtora tygodnia temu wszystko bylo normalnie fpsy zalockowane na 400, bez zadnych spadkow i nagle sie cos zepsulo.

Teraz fpsy sie wachaja od 150-300 natomiast 1% 80-120.

Specyfikacja:

7800xt nitro+

Ryzen 7 5700x

Lexary 32GB 3600MHz

B550a pro

Gigabyte P650B

Anawa
komentarz
komentarz

Nic nie zmieniałeś na komputerze przez ten czas?

borojp
komentarz
komentarz

Nic, format zrobiłem nadal to samo :/

Anawa
komentarz
komentarz

W innych grach jest tak samo czy tylko w CS2?

borojp
komentarz
komentarz

Zainstaluje dying lighta 2 i dam znac, ale taki valorant dla porownania jest ok, Monitor mam 240hz, i jest takie dziwne wrażenie jak by było o połowe mniej.

borojp
komentarz
komentarz

1%FPS w dying lightcie 80-120 wiec chyba ok

Anawa
komentarz
komentarz

Counter-Strike 2 dosyć niedawno miał swoją premierę, a może ostatnio też wprowadzili jakąś aktualizację - stąd spadek FPS.

borojp
komentarz
komentarz

No nic musze poczekac na aktualizacje. Ale jesli wtedy bedzie bez zmian to nie mam pojecia co moglo sie stac

Anawa
komentarz
komentarz

Z poziomu ustawień w grze możesz zmniejszyć np. liczbę detali tekstur na niską. Powinno pomóc z FPS.

borojp
komentarz
komentarz

Ustawienia mam competitive, i wlasnie problem polega na tym ze nie wazne czy ustawie niskie czy wysokie gra chodzi tak samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.