x-kom hosting

Pomocy z klawiatura.

emil720
utworzono
utworzono

Czesc, jezeli ten problem nie dotyczy Płyty głownej to przepraszam ale nie wiem jaki temat wybrać
Moja aktualna klawiatura często dziwnie sie zachowuje, jeżeli klikam "o" klika sie dwa/trzy razy albo w ogóle, mam tak samo z innymi klawiszami. Co dziwne poprzednia klawiatura miała tak samo (aktualna klawiatura jest z kopletnie innej firmy) Kolega powiedzial że jest to spowodowane płyta główna, ale sam nie jestem pewien dlatego potrzebuje kogoś pomocy.

xAegiiPL
komentarz
komentarz

A to są jakie klawiatury? Jakie firmy i jaki model? I są na USB czy na takie okrągłe wejścia?

emil720
komentarz
komentarz

Obie mechaniczne, aktualna klawiatura to "savio tempest rx" poprzedniej nie pamietam, i obie byly na usb

xAegiiPL
komentarz
komentarz

A jaka jest ta płyta główna? Jaki model

emil720
komentarz
komentarz

PRIME H510M-A

xAegiiPL
komentarz
komentarz

A x tymi klawiaturami nic nie robiłeś np. Nie spadły lub je rozkręcałeś?

emil720
komentarz
komentarz

Kompletnie nic, kupilem rozpakowalem podlaczylem do komputera

xAegiiPL
komentarz
komentarz

Ewentualnie zobacz czy kabel USB 3.0 jest podłączony dobrze do płyty głównej.

A klawiatury masz podłączone do płyty z tyłu czy do front panelu z obudowy?

emil720
komentarz
komentarz

Kabel jest podlaczony dobrze, i podlaczona jest z tylu

xAegiiPL
komentarz
komentarz

To spróbuj do frontu podłączyć, a myszka i inne podzespoły typu słuchawki działają?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.