x-kom hosting

THRONMAX MDRILL sam się włącza

xRIKoxx
utworzono
utworzono
witam kilka dni temu przyszedł  nowy mikrofon do mnie i coś dziwnego się dzieje bo mikrofon sam się włącza tzn wycisze go przyciskiem i świeci na czerwono a za chwilę patrzę na mikrofon i świeci już na zielono co oznacza że włącza się sam w randomowym momencie...czasem trwa to tylko 5 min czasem dłużej nie zdiagnozowałem jeszcze od czego to zalezy. Win 11 występuje problem a jak pojechałem do brata sprawdzić na win 10 problemu nie ma i przez 3h nie włączył się ani razu. wiec problem jest tylko u mnie chyba 
Jak to naprawić wyłączyć?
mikrofon THRONMAX MDRILL ONE PRO JET BLACK

428166640_362463596632974_6911850499234272020_n.jpg

428308949_951926436511472_5426374553786117165_n.jpg

xAegiiPL
komentarz
komentarz

A włącza się jak coś robisz no kompie czy jak go wogóle nie ruszasz? I sprawdź czy to nie przez komunikatory bo gdy wchodzisz na discord lub coś w tym rodzaju to może dlatego lub gdy nagrywasz grę to wtedy przez program do nagrywania.

xRIKoxx
komentarz
komentarz

czy coś robię czy tylko oglądam film to i tak się włączy za chwile...
nawet odchodząc od kompa wyłączam go i jak wróce już świeci na zielono

xAegiiPL
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie trafił ci się wadliwy model, spróbuj zgłosić reklamację.

xRIKoxx
komentarz
komentarz

może tym być problem jakiegoś przebicia prądu czy coś ?
na filmiku widać jak zgrywa się z prądem od światła 
a zauważyłem że dzieje się to jak wstaje z krzesła a krzesło elektryzuje i czuć jak "kopie"
oczywiście nie zawsze się to dzieje 

xAegiiPL
komentarz
komentarz

Pewnie nie ma pełnej zgodności z Windowsem 11.

Albo zepsuty model, na twoim miejscu próbowałbym wymienić na reklamację i zobaczyć wtedy a jeśli to nie pomoże to będzie wina Windowsa 11

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.