x-kom hosting

Laptop asus tuf

Luk745x
utworzono
utworzono

Czesc.

 

Zakupiłem nowego laptopa AsusTuf f17 laptop był bez windowsa itp, dlatego też stąd moje pytania gdyż nie jestem specjalistą.

 

Po zainstalowaniu win 11 cały czas mam kartę graficzną tak jak na zdjęciu, gdy próbuję ją wysunąć tak jak pendrive wraca od razu, po prostu się nie da. Dodam że wszystko działa jak powinno chyba.

 

Wszystkie sterowniki zainstalowałem przez windows update a nie które takie jak grafika z stron producenta invidia czy intel.

 

Na jednym z zdjęciu widać ze mam dwa znaki zapytania co to może być? czegoś nie zainstalowałem ?

 

Po aktualizacji jakiś sterowników mam problem z podłączeniem słuchawek przez bt, mianowicie łączą się ale 5sekund dzwiek jest z sluchawek i sie rozlaczaja i tak caly czas....

 

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? :)

 

IMG_20240223_213459.jpg

1.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Luk745x napisał:

gdy próbuję ją wysunąć tak jak pendrive wraca od razu, po prostu się nie da.

Ale co ona tam robi i po co to chcesz wysuwać ??? :E 

 

Coś namieszane ze sterami jest, ona nie powinna się tam znaleźć.  Potwierdzają to zapytajniki w menedżerze urządzeń. 

 

Sterowniki do laptopa instaluje się ze strony producenta laptopa przeznaczone do danego modelu. Te z windowsa update nie zawsze są dopasowane - jak widać to u Cb ma miejsce.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.