x-kom hosting

Piski w komputerze

avekdaking1337
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegos czasu mam problem z piskami ktore pochodza z mojego komputera, problem zaczal sie po około miesiacu uzytkowania, komputer skladalem sam.

Karta:RTX 4060Ti

Procesor:I5 13400f

Plyta:Gigabyte b760m

Ram: Hyperx Fury 3200mhz

Zasilacz: bequiet 700w

leelareso
komentarz
komentarz

możesz to nagrac? Mogą to być po prostu cewki.

avekdaking1337
komentarz
komentarz

@leelareso dzis postaram sie wrzucic, w okolicach wieczoru

avekdaking1337
komentarz
komentarz

Jesli okaze sie ze to od karty to jaka szansa ze przyjma na reklamacje?

leelareso
komentarz
komentarz

To nie jest uszkodzenie ale nie zaszkodzi się ich spytać jak ci to przeszkadza. Ogólnie nie musi być to wina karty, może to być nawet zasilacz.

avekdaking1337
komentarz
komentarz

Wiem ze to nie szkodzi niczemu, ale przeszkadza mi to dosc mocno, sprobuje wymontowac karte i odpalic, zobaczymy co bedzie

leelareso
komentarz
komentarz

Co masz na myśli? Wyciągniesz kartę to nie będzie dużego poboru prądu to nie będzie pisków. Jedyne co możesz zrobić by je ograniczyć to zablokować sobie fpsy.

avekdaking1337
komentarz
komentarz

Problem w tym ze gram w tytuły raczej e sportowe i na 280hz, chodzilo mi o to jak moge sie upewnic ze to napewno karta piszczy

Jeszcze jedno pytanko, czy undervolting cos da?

xardas228
komentarz
komentarz

W moim przypadku na radeonie dał sporo. -80mV dało -7 stopni na hotspocie, dużo mniejszy szum wentylatorów i brak pisków, ale nie wiem jak w przypadku nvidii.

avekdaking1337
komentarz
komentarz

Undrevolt przyniosl brak piskow, zamykam temat

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.