x-kom hosting

PS4 PRO nie włącza się po trzech piknięciach

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: adijedi ,
tymek1223
utworzono
utworzono

Witam! około tygodnia temu czyściłem moje 6-letnie PS4 pro, wszystko przebiegło pomyslnie (jedynie nie wkreciłem paru srubek). Lecz po włączeniu wiatrak zaczyna sie szybko krecic i dosłownie sekunde po ps4 wydaje trzy dzwięki (piknięcia jak przy właczaniu) i sie wyłącza. Wcześniej nie było takiego problemu jedynie się wyłaczał przy bardziej obciązających grach bo był bardzo zakurzony (dlatego postanowiłem je wyczyscic) Jeżeli ktos miał podobny problem lub wie o co chodzi, to proszę o pomoc bo nie chce jeszcze sie rozstawać z tą konsolą ;'c Z góry dzieki i zycze milego dnia

  • Rekomendowana odpowiedź
adijedi
komentarz
komentarz

witaj

na pewno dobrze skręciłeś z powrotem ten wentylator?

Najlepiej odpalić jakiś dłuższy poradnik z czyszczenia i dokładnie sprawdzić czy tam piny i kabelki wszystkie są dokładnie wpięte, może

W ps5 widziałem na filmikach, gdzie właśnie wentylatory wykręcają klienci i nagle źle jest kabelek podpięty, potem jest jakieś urwanie, naderwanie ... rozmontuj jeszcze raz,

tymek1223
komentarz
komentarz

dobra dzieki za podpowiedz z farcikiem

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.