x-kom hosting

Migotanie ekranu podczas grania w pełnoekranie gdy streamuje na discrod

qomel
utworzono
utworzono

Witam,

 

Szukałem rozwiązania do tego problemu już od pewnego czasu. Przeróżne fora przeszukiwałem czy to polskie czy zagraniczne i nie umiem znaleźć rozwiązania.

Zaczne od początku, posiadam monitor 240hz FullHD (główny) oraz niedawno zakupiłem 2 monitor do prac graficznych 34'' (3440x1440, UltraWide). Wcześniej moim 2 monitorem był 24'' FullHD Dell i nie miałem takich problemów. Gdy odpale live na discordzie wszystko jest okej dopóki nie włącze jakiejkolwiek gierki w trybie pełnoekranowym bądz nawet filmu na yt, netflix itp. wstarczy tyle by mój głowny ekran zacząc migotać tak jak na filmiku. Taka poświata co miałem kilka sekund wcześniej na ekranie. 

Aktualizacji sterowników, reinstalacja sterowinków w trybie awaryjnym oraz format nie pomógł. Jedynie co udało mi się zauważyć to że przyczyną jest live z discord. Potrafie zapobieć temu problemowi gdy wyłącze 2 monitor. No ale nie o to chodzi żeby mieć wyłączony 2 monitor podczas grania lub oglądania. 

PC:
RTX3070 8GB GIGABYTE
i7 9700k
M2 SAMSUNG EVO 1TB coś tam.

Może też te inforamcję pomogą

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.