x-kom hosting

Laptop do 3,7tysiaca do pogrania

Kyvas5
utworzono
utworzono

Witam, zostaje zmuszony do pozbycia sie PC i kupna laptopa.

Chciałbym kupić laptopa do pogrania do posiedzenia w necie. Wiadomo cena nie jest ogromna ale myśle, że do 3,7tysiąca tragedi nie bedzie.

Znalazłem takiego laptopa : https://www.x-kom.pl/p/1080893-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-gaming-3-15-ryzen-5-6600h-16gb-512-rtx3050-165hz.html

Bo z tego co widzę większe lapki w tej cenie to chyba słabo bedzie.

Może ktoś z was bedzie miał fajna propozycje.

Dzięki

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

@Kyvas5 W tym budżecie wybrałbym inny model. Zobacz ASUS TUF Gaming F15 i5-12500H/16GB/512 RTX3050 144Hz za 3 379 zł z kodem "laptopy". W porównaniu do powyższych modeli masz tu szbszy 12 rdzeniowy procesor i5 i grafikę RTX 3050 o największej mocy bo ma 95 W. Dodatkowym atutem jest solidna obudowa (aluminiowa pokrywa matrycy, standard militarny MIL-STD-810H).

Edytowane przez tapczan2
Kyvas5
komentarz
komentarz

No to mam teraz poważna zagwostke, a już miałem zamawiać Lenovo :)

Dzięki za pomoc !

tapczan2
komentarz
komentarz
13 minut temu, Kyvas5 napisał:

No to mam teraz poważna zagwostke, a już miałem zamawiać Lenovo :)

Dlatego warto porównać kilka modeli w podobnej cenie, żeby później nie żałować.

Prosaid
komentarz
komentarz

@Kyvas5 Dla mnie dalej z tych podanych modeli najlepiej wypada Lenovo, ma niezłą specyfikację i o wiele lepszą matrycę IPS.

Jeżeli chcesz już do czegoś dokładać to Lenovo LOQ-15 i5-12450H/16GB/512 RTX4050 144Hz 3999 zł
Jest to następca modelu, który podałeś w pierwszym poście. Posiada sporo wydajniejszą grafikę na poziomie RTX3060, jeżeli patrzysz na gry to warto dołożyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.