x-kom hosting

Planowanie zakupu monitora do laptopa gamingowego

twyla
utworzono
utworzono

Witam

Chciałabym się doradzić w sprawie zakupu monitora. Mój laptop to ASUS tuf gaming fx505d https://www.x-kom.pl/p/492710-notebook-laptop-15-6-asus-tuf-gaming-fx505-r5-3550h-8gb-512-win10.html zakupiony w 2019 roku. 

Ogólnie chodzi o to, że zbytnio się na tym nie znam i chciałabym kupić dobry monitor do grania. Głównie chodzi o grę Valorant czy tego typu. Martwię się o to czy mój laptop uciągnie monitor i jak będzie wyglądała gra. Bardziej zależy mi na wydajności niż wyglądzie gry. Miałam okazję zagrać na komputerze z wielkim monitorem i od tego czasu czuję się jak kret przy tym laptopie bo nic nie widzę :))

Specyfikację laptopa są w linku. Ktoś potrafił by mi polecić jakiś dobry monitor myślę, że do 800 zł, ale też żeby nie przekraczał możliwości mojego laptopa żebym nie musiała niepotrzebnie przepłacać. 

tapczan2
komentarz
komentarz

Zobacz model Acer Nitro XF270S3BIPHX za 749 zł, który ma 27", FullHD, 180 Hz i regulację wysokości.

twyla
komentarz
komentarz

no, a jeśli chodzi o moją obawę, że mój laptop nie uciągnie? Da się to jakoś trochę wytłumaczyć? :D

tapczan2
komentarz
komentarz
15 godzin temu, twyla napisał:

no, a jeśli chodzi o moją obawę, że mój laptop nie uciągnie? Da się to jakoś trochę wytłumaczyć? :D

Na starszych sprzętach podobne monitory podpinałem i działały. Jak masz obawy to  pamiętaj że zamawiając przez internet zawsze masz 14 dni na zwrot jak coś ci się nie spodoba :-D

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.