x-kom hosting

Skwierczenie po złożeniu komputera

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
olcia000
utworzono
utworzono

Witam. Wczoraj złożyłam komputer i wszystko śmiga jak należy prócz jednego.. jest to charakterystyczne "skwierczenie" dochodzą od procesora ( amd Ryzen  7600f). Ten dziwny dźwięk jest tylko gdy odpalam grę typu CS lub Fortnite. Jak już wracam do pulpitu to dźwięk znika. I myślę że dźwięk nie dochodzi od karty graficznej :( 

  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz

To tylko cewki. Jeżeli jesteś pewny że to z okolic procesora to możesz zobaczyć czy pomoże wyłączenie opcji energooszczędnych w biosie. Czasami się zdarza że winny piszczenia jest zasilacz i przez niego inne komponenty tak reagują. Ogólnie to nic groźnego.

Adam K
komentarz
komentarz

Miałem taki przypadek, że mi piszczały cewki na msi z490, jak miałem ustawione odświeżanie myszy w programie bloody na 1000hz. Piszę to tak o, jako ciekawostkęm bo widzę, że temat zamknięty

pozdrawiam :)

leelareso
komentarz
komentarz

Zawsze można zobaczyć czy po delikatnym UV problem zniknie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.