x-kom hosting

Rx 6700 xt Świecące kropki

tihomax4
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam taki problem że jakby śnieżyło mi na ekranie. Miałem to w grze Robocop też ale po wyłączeniu FSR zniknęło. W Alan Wake nie mogę tego wyłączyć. Najbardziej to widać jak się obraca czy porusza. Dzieje się to chyba jak na coś pada światło.

Zrzutekranu(3).thumb.png.aed0dabe1a883ce8d1da1657f8536606.png

leelareso
komentarz
komentarz

Próbowałeś zrobić reinstal sterowników przez DDU? Możesz też pobrać program occt i sprawdzić Vram gpu odpalając test na te 15 minut

tihomax4
komentarz
komentarz

Zrobie reinstall ale odkryłem że jak wyłączę odbicia w grze to znikają.  Mam AMR Pro edition na którym robiłe undervolting czy po reinstalacji bedzie trzeba to na nowo ustawiać?

  • 2 tygodnie później...
tihomax4
komentarz
komentarz

Nic to nie daje, nadal to jest. To coś od oświetlenia. Czy to może być wina uszkodzonej karty?

anioł2009
komentarz
komentarz

Raczej niedorobiony sterownik skoro po wyłączniu fsr zniknęło... jakby była uwalona karta to by było cały czas.   Aby się upewnić przetestuj kartę furmarkiem... jak się wysypie to gpu martwe, jak nie to wszystko cacy 

tihomax4
komentarz
komentarz
14 godzin temu, anioł2009 napisał:

po wyłączniu fsr zniknęło

Czyli liczyć że bedą poprawki? 

 

Na jakimś zagranicznym doczytałem żę podobno takie rzeczy jak masz za duży monitor. Ja mam 32 telewizor i pisali że tam mogą być za duże piksele i to tak wychodzi. Bo oprócz tego włosy czy np siatki (ogrodzenia), trawa szczególnie jak pada na nie światło są poszarpane. Jakoś to można tam ustawieniami zmniejszać ale zawsze coś zostaje. Nawet w GTA 5 mam tak że na łączeniach są takie poszarpane krawędzie i widać taki ziarno. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie sadze ze to wina za duzego ekranu, bo skoro pisales ze wylaczyles fsr i to zniknęło... 32 ekran i 1080p to fakt bedzie widac pewne poszarpania i piksele ale nie w sposob jaki jest na screenie... Na nim nie tylko krawedzie ale i plaskie tekstury maja bledy ( np sciana ). 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.