x-kom hosting

3000 - Laptop domowy, amatorsko grafika i stare gierki

Magellan
utworzono
utworzono

Czołem,

Poszukuję nowego laptopa do domowego użytku i jak w tytule. Moje wymagania to ekran 14 cali, 16 GB RAM, matowa matryca i ładowanie z USB-C. Da radę coś takiego znaleźć w tym budżecie? Znalazłem coś takiego, ale nie wiem czy tu nie ma jakiegoś haka: https://allegro.pl/oferta/laptop-asus-vivobook-14-m1405-r7-7730u-16gb-1tb-ssd-nvme-radeon-wuxga-win11-15163253911

Wypadłem z obiegu dobrych kilka lat temu i nie wiem na co zwrócić uwagę.

Prosaid
komentarz
komentarz

@Magellan Sam model który podałeś jest ok, tylko zwróć uwagę, że posiada jedynie 12 miesięcy gwarancji sprzedającego.

 

Huawei MateBook D 14 2024 i5-12450H/16GB/512/Win11 Space Gray 2999 zł
Matryca FULL HD IPS, procesor 12 generacji pełny h, częściowo aluminiowa obudowa, ładowanie poprzez USB C.

Magellan
komentarz
komentarz

@Prosaid Widziałem ten model, ale mówiąc delikatnie, nie mam zaufania do Huawei z różnych powodów. Nie ma nic innego?

Prosaid
komentarz
komentarz

@Magellan Akurat w Laptopa Huawei robi naprawdę solidne, zresztą z GSM także, tylko problemy z google zrobił swoje.

W cenie 3k jest jeszcze Acer Swift z trochę starszym procesorem, a poza tym wyposażenie i wykonanie na plus.

 

Ewentualnie za dopłatą ASUS ZenBook 14 UM425QA R5-5600H/16GB/512/Win11 3499 zł
Bardzo dobre wykonanie, matryca i wyniki pracy na baterii.

Anawa
komentarz
komentarz

W zasadzie ten Acer byłby w porządku, także biorąc pod uwagę standard militarny (jakość wykonania - US MIL-STD 810H military-grade standard), więc ten plastik w laptopie będzie lepszy. Fajnie, że ma w standardzie 16 GB RAM, dysk 1 TB i Win 11 na podkładzie. Z ciekawości możesz się spytać, z jakiej dystrybucji pochodzi laptop (opis: "Adapter do zasilacza w standardzie polskim").

Magellan
komentarz
komentarz

@Anawa Który Acer?

Anawa
komentarz
komentarz

Ten co w pierwszym poście podlinkowałeś.

Magellan
komentarz
komentarz

@Anawa To Asus, ale w sumie obojętne. Chyba pójdę w tą stronę. Huawei odpada, a dokładnie nie ma sensu.

Anawa
komentarz
komentarz

ASUS rzeczywiście, to miałem na myśli :)

Prosaid
komentarz
komentarz

@Anawa Ten ASUS to nie jest nowy sprzęt, tylko sprowadzony z zagranicznej dystrybucjo outlet.

Magellan
komentarz
komentarz

@Prosaid Mam tego świadomość 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.