x-kom hosting

Lenovo e50-80 działają tylko polskie znaki

Łukasz8729
utworzono
utworzono

Witam , problem dotyczy lenovo e50-80 , działają tylko polskie znaki lecz sytuacja jest taka ,że po uruchomieniu systemu czasami wszystko działa normalnie po czym po minucie przestaje... Czysta kopia systemu nie rozwiązuje sprawy , nadal to samo ... podpięcie zewnętrznej klawiatury również ... klawiatura systemowa to samo ... dodam ,że również nie działają klawisze funkcyjne f1 2 itd... dlatego też nawet nie mogę wejść w bios gdyż laptop posiada tylko jedną partycje a chciałem podzielić dysk aby go całkowicie sformatować .... jakieś pomysły ?? wszystkie wskazówki typu wyłączenie ułatwień pisania ...odinstalowanie klawiatury .... nic nie pomagają .... domyślam się,że gdyby problem był w samej klawiaturze to klawiatura zewnętrzna działała by bez problemu ... brak już mi pomysłów ... może jest ktoś kto wie ,że to ogarnie to chętnie skorzystam z pomocy ( oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie). 

Anawa
komentarz
komentarz

Uszkodzenie mechaniczne? Musiałbyś na serwis oddać. Natomiast ciekawe jest, że przy podłączonej klawiaturze zewnętrznej jest taki sam problem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.