x-kom hosting

Do 3500 zł max ,prosty wygląd ,do codziennego użytku oraz sporadycznie w niewymagające gry

PavvSon
utworzono
utworzono

Jak w temacie szukam laptopa do 3500 zł max , głównie będzie służyć do codziennego użytku (przegląd dokumentów , praca z pdf , obsługa e-maili, pakiet ms office, oraz amatorsko Photoshop,obróbka zdjęć ) oraz oglądanie filmów itd. Jedyne gry w jakie czasami odpalam to fifa , lol , wow .

Więc fajnie jakbym bez problemu mógłbym odpalić je na nim .

 

Co jeszcze jest dla mnie ważne to:

Jak najbardziej prosty wygląd bez świecidełek itd najlepiej jakby miał biznesowy wygląd o ile są takie , kiedyś miałem jakiegoś Lenovo z zintegrowane grafika i był cały srebrny bez żadnych bajerów więc fajnie jakby taki się znalazł . I w tej cenie wiadomo nie będę mieć nie wiadomo czego ale fajnie jakby miał przyzwoita matryce i jakoś użytych materiałów i żeby to nie był ciężki laptop :) jak najbardziej smukły 

Prosaid
komentarz
komentarz

@PavvSon Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 Ryzen 5 6600H/16GB/512 RTX3050 165Hz 3499 zł
Matryca FULL HD IPS z 100% pokryciem kolorów, jest to model gaming, więc ma lekkie wstawki, lecz nie jest źle. Wydajny procesor i karta graficzna która pozwoli Ci na dobrych detalach pograć w/w gry.

 

Jeżeli chodzi o Ultrabook

ASUS ZenBook 14 UM425QA R5-5600H/16GB/512/Win11 3499 zł
Matryca FULL HD IPS z 100% pokryciem kolorów, wydajny procesor 6 rdzeniowy, aluminiowa obudowa, dobre wyniki pracy na baterii. Tylko z grami tutaj sobie nie poszalejesz.

Anawa
komentarz
komentarz

Do gier to Lenovo powyżej? Jak oceniasz jego wygląd @PavvSon ?

PavvSon
komentarz
komentarz

Przemyślałem trochę temat i laptop i tak nie będzie używany na zewnątrz więc wygląd nawet jak gamingowy nie będzie przeszkadzać jeśli wydajność będzie dobra tak na nawiasie znalazłem używany model poniżej co sądzicie o tym modelu?

 

https://www.marktplaats.nl/v/computers-en-software/desktop-pc-s/m2058123408-asus-tuf-f15-rtx3060-i711800h?_gl=1*geuqoy*_ga*NDE5MzcyMTYyLjE3MDU0OTQ3MDA.*_ga_YECTZ2BX2K*MTcwODQ1ODI0Ni4yNS4xLjE3MDg0NTg1MjguMC4wLjA.

Anawa
komentarz
komentarz

Jak jest w dobrym stanie to w porządku. Ma mocne podzespoły. Pod obciążeniem może się trochę mocniej nagrzewać (np. przy wymagających grach).

PavvSon
komentarz
komentarz

Stan bardzo dobry jest więc o to się nie martwię , czyli lol cs wow bez problemu pójdą tak ? A jeśli będę chciał.pograc w nowszego coda płynnie też pójdzie na jakichś przyzwoitych detalach?

Anawa
komentarz
komentarz

Tak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.