x-kom hosting

komputer się włącza i wyłącza

JphG
utworzono
utworzono (edytowane)

witam ostatnio robiłem reset komputera do stanu początkującego po godzinie pojawiło się resetowanie do stanu początkującego na 35% się zatrzymało i było tak prze około 3 godziny po czytaniu że tak długo nie powinno więc wyłączyłem komputer potem go na nową włączyłem i pojawiło mi się panel windowsa żebym wybrał windows i były dwa podpunkty te same windows 10 (5 czegoś nie pamiętam dokładnie) klikałem w to i nic nadal się wyłączał i włączał się do tego samego panelu i kliknąłem kontynnuj i przejdź do systemu windows i od tamtego momentu zaczął się włączać i wyłączać wyciągając pamięć ram wszystko zaczeło działać ale się nic nie wyświetla po ponownym włożeniu ram tak samo wyłączanie i włączanie 

 

Edytowane przez JphG

Sławomir
komentarz
komentarz

Przerwałeś proces przywracania systemu, teraz jedyni co może pomóc to włożenie płyty dvd lub pendriva z system/ bootowalny pendrive, i próba naprawy systemu z poziomu menu.

 

Jeśli nie posiadasz żadnej z tych rzeczy, udaj się do kolegi/znajomego/ sąsiada i niech ci stworzy bootowalny pendrive windowsa 10.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.