x-kom hosting

Karta TV - Co i jak?

Raju
utworzono
utworzono

Witam. Wujek naprowadzil mnie na zakup karty TV i powiedzial, ze oplaca sie, ale zebym zapytal na forach co i jak, bo tam sie znaja. Wiec pytam :P

1. Czy karta za 100-150 zl jest dobra karta?

2. Czy bede mogl odbierac wiele kanalow (jak np. na Cyfrze+)?

3. Czy trudno jest ustawic oprogramowanie do takiej karty (wujek troche zna sie na elektronice, wiec powinien mi wszystko podlaczyc)?

4. Czy wszystko (oprocz karty) jest bezplatne?

Jak cos mi sie przypomni, to dopytam :)

Gość
komentarz
komentarz
1. Czy karta za 100-150 zl jest dobra karta?

Leadtek Winfast 2000TV Expert

3. Czy trudno jest ustawic oprogramowanie do takiej karty (wujek troche zna sie na elektronice, wiec powinien mi wszystko podlaczyc)?

Nie

4. Czy wszystko (oprocz karty) jest bezplatne?

Tak

Tomek
komentarz
komentarz

Po pierwsze co to ma być za karta.

-Analogowa będa odbierać takie same programy jak w zwykłym TV.

-Cyfrowa DVB-S przez satelite Darmowe programy z satelity można podłączyc moduł CI i odbierać Polsat Cyfrowy lub Cyfra+ po opłaceniu abonamentu.

Cyfrowa DVB - T naziemna jedynie testowo w Polsce więc narazie nie ma co kupować. Jedynie tunery Hybrydowe są opłacalne.

Czyli Zwykła TV analogowa + DVB-T

1. za 150 kupisz dobry sprzęt.

2. Partrz wyżej

3. Oprogramowanie instalujesz, wyszukujesz programy i Gotowe.

Do karty podłącz antene.

4. Tak no chyba, że chcesz oglądac płatne programy.

Raju
komentarz
komentarz
Leadtek Winfast 2000TV Expert

Ale to jest chyba karta analogowa, wiec np. Cyfry+ nie bede mogl odbierac?

Analogowa będa odbierać takie same programy jak w zwykłym TV.

Tzn? TVP 1, 2, TVN i Polsat?

Jesli np. kupilbym karte cyfrowa, to do tego dokupic trzeba jeszcze ten modul CI? Ile on kosztuje? Czy jesli bede mial tuner TV (cyfrowy), antene i modul CI, to bede mogl odbierac normalnie telewizje cyfrowa? Czy nie macie jakichs poradnikow albo stron na ten temat (sprawdzonych przez Was)?

dabeaver
komentarz
komentarz

kupujesz karte, montujesz w kompie, instalujesz stery, podlaczasz kabel od kablowki, oprogramowanie samo powinno wyszukac kanały i miłego oglądania

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.