x-kom hosting

Laptop gamingowy do +-5000

fullthecolor
utworzono
utworzono

Jaki polecacie laptop do gier? Może być bez systemu. Chyba 4060 w tej cenie wchodzi tylko w grę. Nie musi być systemu, +-5000zł

Anawa
komentarz
komentarz

Gigabyte G5 (4299 zł) lub z matrycą 17,3" Gigabyte G7 (4499 zł). Oba z kartą RTX 4060.

 

albo z wyższym TGP karty graficznej: Lenovo LOQ z Ryzenem (4799 zł) lub Lenovo LOQ z i5-13500H (4999 zł)

Prosaid
komentarz
komentarz

@fullthecolor W tej cenie celuj w RTX4060, tylko odpuść sobie modele Gigabyte serii G mają dość przeciętną kulturę pracy, jeżeli do 5000 zł możesz celować w Lenovo LOQ.

 

Moim zdaniem warto dorzucić do ASUS TUF Gaming A15 R7-7735HS/16GB/512 RTX4060 144Hz 5199 zł
Nie jest to duża różnica cenowa, tym bardziej przy 5000 zł. Dostajemy dość wydajny procesor 8 rdzeniowy, grafika 140W TGP, do tego lepszą matrycę z 100% pokryciem kolorów, sam model ma całkiem przyzwoitą kulturę pracy.

fullthecolor
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa dzięki, podjąłem decyzję na Lenovo. Tylko mam pytanie, jaki sens jest brać z intelem skoro ma mniejsze zegary i w ogóle jest słabszym procesorem, dodatkowo intel ma 2 lata gwarancji, a amd 3? No i 2 stówki różnicy na korzyść amd

Edytowane przez fullthecolor
anioł2009
komentarz
komentarz

Ja bym wziął tego a15 co Kolega Prosaid poleca. Fajna konstrukcja, poprawione chłodzenie i grafa 140w :)  Max co dostajesz w tym budżecie

Anawa
komentarz
komentarz

@fullthecolor Jak Lenovo to brałbym wersję z AMD.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.