x-kom hosting

Zepsute wejście w klawiaturze

Ziomal3232
utworzono
utworzono

Mam klawiaturę mechaniczna SPC gear G550 i mam prawdopodobnie problem z wejściem. Otóż, gdy podłączam do komputera, to w ogóle nie działa klawiatura, czasami musiałem poruszać wejściem od klawiatury, żeby działała, ale teraz nic. Klawiatura po bokach o dziwo świeci(widać na zdjęciu) się, ale tak, to w ogóle nie reaguje, ledy nie świeca, próbowałem również na innym komputerze i tak samo nie działa. Gdzie znajdę takie wejście i czy muszę to przelutować albo coś? I czy to na pewno jest problem z wejściem, a może coś w środku z przepływem prądu? Załączam zdjęcia, jak wszystko wygląda. 

IMG_20240215_131657.jpg

IMG_20240215_131746.jpg

IMG_20240215_131923.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Żeby być pewnym co jest problemem to podepnij inną klawiaturę pod PC, albo odwrotnie. Jak już to lepiej cały kabel wymienić i przelutować na płycie klawiatury

Ziomal3232
komentarz
komentarz

Próbowałem z inną klawą i działa wszystko. Poza tym czy znajdę gdzieś na necie taki kabel? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.