x-kom hosting

Artefakty, uszkodzona karta?

kubas1309
utworzono
utworzono

Czesc 

Kupilem karte rx 480 gaming x mam z nia taki sproblem ze wszystkie gry dzialaja normalnie oprócz tych wymagających np.RDR 2 poniewaz po okolo 5min gry zaczynaja pojawiac sie artefakty lub wywala do pulpitu.Myslalem ze mam za slaby zasilacz ale wymieniłem na lepszy problem dalej jest,ponadto karta graficzna nie chce przekroczyc 65° nawet podczas Furmarka

 

Karte kupilem uzywaną

 

Mój sprzet:

I5 8400

Rx 480 gaming x

8gb ram 

B365 plus

Be quiet system power 8 500w

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak z koparki to może być zajechana. Jak na aukcji kupiłeś, daj do niej linka. Jaką miałeś poprzednio grafikę?

anioł2009
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, kubas1309 napisał:

nie chce przekroczyc 65°

Pewnie zmodowana, takty zaniżone pod koparkę... ewentualnie nie jest po koparce ale była grzana ( reflow ). Tak czy siak skoro są artefakty to karta zdycha.

kubas1309
komentarz
komentarz

Karte kupilem na olx a ogloszenia juz nie ma 

Wcześniej mialem gtx 1050 gaming x

Zdziwilem sie bo byla wystawiona za 250 a chodza po 400zl

@@anioł2009 @toska78

anioł2009
komentarz
komentarz

No cóż, nikt z forum nie zgadnie co było z nią robione i zrobione.

toska78
komentarz
komentarz

@kubas1309 Nawet teraz są 2 sztuki rx 480 na allegro za 250zł, niby sprawne. Jak nie czyściłeś sterowników przed wymianą grafiki to możesz to zrobić przy użyciu Display Driver Uninstaller (w trybie awaryjnym) ale pewnie nie pomoże.

kubas1309
komentarz
komentarz

Okej spróbuje 

kubas1309
komentarz
komentarz

Jeszcze jest taki problem ze furmark tak jakby sie zacina jest takie ciecie obrazu 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.