x-kom hosting

Mały czarny prostokąt w prawym dolnym rogu w grach.

13piotr37
utworzono
utworzono

Mam pytanie czy wie ktoś jak rozwiazać mój problem. Mianowicie tylko i wyłącznie w grach wyświetla mi się 'mały czarny prostokąt', który przeszkadza mi w niektórych grach i jest to bardzo uciążliwe. Z góry dzięki za pomoc :)

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Coś źle wkleiłeś ten zrzut ekranu. Spróbuj poprawić.

Edytowane przez toska78
13piotr37
komentarz
komentarz

przeciez widac w prawym dolnym rogu 

Zrzut ekranu (4).png

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Zapewne jakaś aplikacja działająca w tle wywołuje taki efekt. Żeby to potwierdzić lub wykluczyć trzeba by uruchomić system w trybie czystego rozruchu i w tym trybie sprawdzić w grach czy też będzie się pojawiać.

Edytowane przez toska78
  • Dobra wypowiedź 1
13piotr37
komentarz
komentarz

tylko, że ja to mam od pewnego czasu a w ostatnim czasie nic nie pobieralem

 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie ma znaczenia że w ostatnim czasie nic nie pobierałeś. W sieci można znaleźć multum tematów nt. wyskakujących okienek np. CMD i to nie tylko w grach. A jeśli w grach to może to powodować minimalizowanie gier. I co się okazuje przyczyną? Zaczynając od jakiejś aplikacji niesystemowej startującej razem z systemem po składnik infekcji (np. w postaci zaplanowanego zadania) w skrajnym przypadku. Nie będę linkować do tematów z innych forów bo nie wiem czy można. Na podstawie tych informacji co podałeś to można jedynie udawać wróżbitę Macieja bo nic konkretnego nie wiadomo.

Edytowane przez toska78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.