x-kom hosting

Dysk ssd m2

faza
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzień dobry. Otóż borykam się z problemem 100 % zużycia dysku. Około miesiąc temu zakupiłem nowy zestaw komputerowy, w nim Dysk SSD Lexar NM710 1TB M.2 2280 PCI-E x4. Standardowo zainstalowałem system, aplikacje, które są mi potrzebne. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale po pierwsze komputer się długo uruchamia, a po drugie po włączeniu, najczęściej jakiejś gierki, czy środowiska do programowania wyskakuje, że jest 100 % zużycia. Próbowałem już większości metod, które udało mi się znaleźć (włącznie z ponownym zainstalowaniem systemu), lecz problem nie ustał :( . Na skrinie co prawda nie jest 100%, ale no myślę, że tyle nie powinno być. Jakieś rady?

1.png

2.png

Edytowane przez faza

Anawa
komentarz
komentarz

Dziwny przypadek. @Niebieska widzisz coś może niepokojącego z dyskiem?

xardas228
komentarz
komentarz

Zrób test programem AS SSD Benchmark i wrzuć screen tutaj.

Niebieska
komentarz
komentarz

Na początku dysk miał prawo chodzić na 100% bo system instalował aktualizacje, ale teraz powinno być ok. Jakiego masz Windowsa? CrystalDiskInfo nie pokazuje nic złego.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.