x-kom hosting

DAC do ps5

wisnai
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

Chcę sobie od czasu do czasu podłączać słuchawki AKG k612 pro do mojego ps5 z przyzwoitą jakością dzwięku, dodatkowo chcę mieć możliwość podłączenia głośników i słuchawek jednocześnie.

 

Dopiero co odesłałem Sound Blaster GC7, dzwięk co 20-30 min zaczynał trzeszczeć  do momentu wypięcia i wpięcia kabla z powrotem. Przeczytałem na reddicie, że to problem tej karty dzwiękowej gdy jest podłączona do ps5. Jest jakiś inny fajny zamiennik? Szukam coś podobnego z możliwością podłączenia głośniki + słuchawki + podłączenie do TV. Soundblastera podłączałem przez USB do ps5 pod głośniki 2.1 i słuchawki, dodatkowo podłączyłem sobie kablem optycznym do tv, jeżeli chciałbym coś oglądac na netflixie.

 

Budżet do 550 zł

Edytowane przez wisnai

leelareso
komentarz
komentarz

Na jakim kabelku masz te akg? Głośniki oczywiście na rca?

i czy mowa oczywiście o używanym?

wisnai
komentarz
komentarz

Nie rozumiem kwestii z kabelkiem. Kabelek taki jaki dostałem to używam, jeżeli chodzi o kwestie czy to trzeszczenie jest kwestią kabla od sluchawek to nie, sprawdzałem na innych i na głośnikach i dalej to samo.

 

Głośniki mam Edifier 1700BT na RCA chciałbym je podłączyć.

 

Chcę nowego DAC'a, najlepiej żeby był na allegro bo mam zniżki do wykorzystania.

leelareso
komentarz
komentarz

To ci nie pomogę, będziesz musiał iść na bardzo dużo kompromisów jak i sam dźwięk nie będzie jakoś lepszy. A co do słuchawek  to czy na 6.3 czy 3.5 wtyku

ewentualnie jedź to muzycznego i odsłuchaj który ci bardziej pasuje, zawsze też możesz odesłać jak będą problemy.

wisnai
komentarz
komentarz (edytowane)

A co sądzisz o Soundblaster G6?  Z przodu mógłbym podłączyć słuchawki a z tylu głosniki z RCA na 3.5mm tylko, że nie dałoby się przełączać między nimi.

 

W  tym momencie głośniki mam podłączone przez BT do TV, bo do TV ani do konsoli przez RCA nie podłącze i nie ma jak podłączyc słuchawek też, szukam czegoś co po prostu załatwiłoby mi sprawe. Ten GC7, który używałem był pod każdym względem idealnym, ale niestety to trzeszczenie...

 

Edytowane przez wisnai
wisnai
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno pytanie, bo czytam i czytam tego reddita.

 

Czy do Soundblaster G6 będę mógł podłączyć słuchawki i głośniki jednocześnie bez ciągłego przepinania? Słuchawki z przodu i z tego co ludzie piszą z tyłu można też podłączyć gośniki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.