x-kom hosting

Fortnite problem z cofaniem się postaci, micro stuttering

tymkteeusz
utworzono
utworzono

witam mam problem z grą fortnite który wyszedł wczoraj 

sprawa wyglada tak ze podczas gry mam takie jak by cofanie się postaci na ułamek sekundy taki jak by micro sutering 

pomyślałem że to może wina komputera więc odpaliłem konsole ale na konsoli mam tak samo ktoś może wie co może być przyczyną?

anioł2009
komentarz
komentarz
11 minut temu, tymkteeusz napisał:

na konsoli mam tak samo ktoś może wie co może być przyczyną?

serwery fortnajta lub jego dziadowska optymalizacja. Nie jesteś pierwszy z tego typu problemem

 

Aczkolwiek czasami winy jest internet, jego konfiguracja itp.

tymkteeusz
komentarz
komentarz (edytowane)

bardzo dziekuje za pomoc jescze jedno pytanie w jakich progach dowlondu i uploudu jest dobry internet mam 20/10 moze kupić lepszy internet a tą optymalizacje moge jakioś zmienić czy coś próbowałem w grafice ale nic nie pomagało a fps mam strałe 120 

 

Edytowane przez tymkteeusz
tymkteeusz
komentarz
komentarz

wyskoczyło takie coś Zrzutekranu(13).thumb.png.7ef1065b86e8e9c5fe372d614b437352.png

toska78
komentarz
komentarz

Są skoki pingu co kilkanaście sekund. Łączysz się z internetem przez wifi?

tymkteeusz
komentarz
komentarz

@toska78  nie jestem połączony kablem 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Zatem to połączenie kablowe nie jest do końca stabilne. To co pokazałeś przypomina statystyki dla połączeń wifi.

Przetestuj stabilność łącza przy użyciu tego testu (co prawda test tylko 10 sekundowy).

 

Edytowane przez toska78
  • Dobra wypowiedź 1
tymkteeusz
komentarz
komentarz

@toska78 co w takim razie zrobić? 

 

gdzie może leżeć problem ?

 

@toska78image.thumb.png.3f11791ff16fe08005b528d6c90aed14.png

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Co to w ogóle za internet? W przypadku obu testów (pingowania i tego ze strony) była jedna utrata pakietu. W innych grach multi nie ma problemu?

Edytowane przez toska78
tymkteeusz
komentarz
komentarz

nie ma problemu internet od sat kol 

 

tymkteeusz
komentarz
komentarz (edytowane)

@toska78 dobra zapytam inaczej czy zmiana internetu może pomóc ? 

i czy on tu jest winny?

 

Edytowane przez tymkteeusz
toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli problem jest tylko z tą grą to raczej nie pomoże zmiana internetu. Nie wiem w jakiej technologii masz ten obecny internet. Jeśli  w ADSL/VDSL to być może dlatego są te skoki pingu przypominające działanie sieci wifi. Wcześniej miałem ADSL od Netii 10/1 Mb/s ale niestety nie pamiętam czy miałem takie skoki. Ale na pewno nie było packets lostów.

Edytowane przez toska78
tymkteeusz
komentarz
komentarz

próbowałem tylko na cs 1.6 i było git możę sprubować na iinnch jakiś

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.