x-kom hosting

Nvidia GeForce zmajstrowała mi coś z laptopem

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: hustler12345 ,
hustler12345
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema podczas przeglądania ustawień w fortnite zobaczyłem opcje directx 12 pomyślałem , że zwiększy to fps i grafikę ale stało się inaczej. Po zaznaczeniu opcji pokazało mi , że aby to aktywować  musze mieć nowszy sterownik. Wtedy zainstalowałem tą przeklętą aplikacje sreforce experience i najnowszy sterownik. Po wejściu  przez przypadek zaznaczyłem opcje zoptymalizuj. Włączyłem fortnite i miałem mocne lagi więc zmniejszyłem ustawienia graficzne, zmieniałem directx-y i inne ale ciągle miałem spadki fps-ów kiedys miałem 144 stałe bez spadków. Zauważyłem wtedy tez, że laptop pomimo nie podłączonego zasilacza ma taką samą wydajność jak z podpiętym ale spadki ciągle były. Wie ktoś jak to cofnąć żeby laptop działał jak wcześniej?

laptop asus tuf a15 

wersja 960gb/32ram

Edytowane przez jebacgeforceexperience

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.


Możesz odinstalować GeForce Experience i zainstalować starszy sterownik karty graficznej. Jak masz utworzony punkt przywracania systemu to będzie prościej. Możesz też posprawdzać opcje w GeForce Experience - może coś nie tak jest tam ustawione.

hustler12345
komentarz
komentarz

@Anawa Dalej nic.:virus:

Anawa
komentarz
komentarz

Ale odinstalowałeś aplikację i pobrałeś starszy sterownik... ?

 

Jakbyś mógł proszę podać tutaj w temacie nową nazwę użytkownika dla siebie. Obecna jest niestety nieakceptowalna z uwagi na wulgaryzm :cisza:

hustler12345
komentarz
komentarz

@Anawa Tak odinstalowałem i pobrałem starszy sterownik nie zadziałało i wyłączyłem laptopa rano patrzę a klawiatura nie ma podświetlenia. nazwa hustler12345

anioł2009
komentarz
komentarz

Być może GE nadpisał plik konfiguracyjny gry z ustawieniami graficznymi. 

Trzeba usunąć grę i JAKIEKOLWIEK ślady po niej na dysku i w rejestrze - inaczej po ponownej instalacji znowu mogą być kwiatki.

  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
hustler12345
komentarz
komentarz

@anioł2009 Zresetowałem ustawienia laptopa i jest dobrze. Dzięki za pomoc każdemu.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.