x-kom hosting

Czy ktoś mógł mi się włamać na laptopa?

Daniellix_23
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim doslownie kilka minut temu miała miejsce bardzo dziwna akcja. Gram sobie w fife nagle wywala mnie do pulpitu i kursor zaczyna sam sie ruszac xd ktos albo cos wszedl normalnie w przegladarke i w tym momencie wylaczylem laptopa. Ktoś mógł mi sie włamać ? uzywam tylko swojego wifi upc nie pobierałem nic z nieznanych źródeł jedynie co to mamp  ale tez ze strony mampa. Zrobiłem pełen skan avastem i nic nie wykryło 

OstatniMohikanin
komentarz
komentarz

Raczej nie wskazuje to na włamanie, ale czy do twojego Wi Fi nikt nie ma dostępu? Moim zdaniem gdzieś złapałeś typową zawiechę (myszka bezprzewodowa?) u mnie tak czasami z nią bywa (jak coś w gram lub robię, potrafi zwariować)

 

 

leelareso
komentarz
komentarz

może touchpad się rypie albo jak kolega wyżej mówi. Nie jest laser zabrudzony/ nie ma tam jakiegoś paproka?

OstatniMohikanin
komentarz
komentarz

Najlepiej jakby sprawdził inną myszkę lub nawet podłączył dodatkowo klawiaturę do laptopa, jeżeli to by nic nie dało, to by wtedy można było szukać problemu, ale ja na 90% obstawiam tutaj myszkę, ile razy mi się gdzieś zacięła a i tak do niej mam sentyment 

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Avast nadaje sie tylko do skasowania.

 

Skan malwarebytes antimalware oraz adw cleaner..potem skan eset online skaner. Zobacz czy cos Co znajdzie.

 

To wszystko jak upewnisz sie ze nie winna jest mysz 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.