x-kom hosting

Sterowanie ledami wentylatorów

Antoni000
utworzono
utworzono

Witam.

Proszę o pomoc w sprawie sterowania ledami od wentylatorów przez aplikację płyty głównej. A więc wentylatory nie chcą zmieniać kolorów jeśli zmieniam kolory w tej aplikacji lecz pamięć ram robi to bez problemu, mam taki łącznik który łączy te wszystkie wentylatory tak abym mógł podpiąć to wszystko jako jedno podpinam końcówkę do wejścia argb i wiatraki się nie słuchają lecz kiedy podepnę jeden wentylator oddzielnie sam pojedynczo do tego wejścia argb to norlamnie zmienia kolory. Jest mi ktoś wstanie pomóc, podać przyczynę? Zamieszczam zdjęcia na dole nie widać zbyt wiele ale zawsze coś. Z góry dziękuję IMG_3342.thumb.jpeg.c31852363aa7b9d9d782a2b73e378706.jpegIMG_3339.thumb.jpeg.9dcb1ba20fa65fc486ccb75177a1069f.jpeg

lumii
komentarz
komentarz

A wentylatory nie powinny być podpięte razem pod siebie, a nie do huba jeśli chcesz kontrolować kolory przez płytę?

Antoni000
komentarz
komentarz

@lumii tylko z tego co widziałem na filmach u ludzi i podpinają do huba i im działa bez problemu i nie wiem czego to wina 

lumii
komentarz
komentarz

Podepnij do huba i steruj hubem, albo do płyty i steruj płytą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.