x-kom hosting

Jak usunąć reklamy z systemowej wyszukiwarki Windows?

sabaru
utworzono
utworzono (edytowane)

Pobrałem sobie najnowszą wersje systemu ze strony M$ i nawet fajnie działa ale w systemowej wyszukiwarce pojawiły się jakieś reklamy. Codziennie one są inne i chciałbym je usunąć. Jednak nie bardzo wiem jak. Próbowałem coś znaleźć na necie i znalazłem jeden sposób ale nie działa. Więc jak to usunąć? A tak to wygląda:

 

dsfsd.jpg

Edytowane przez sabaru

Anawa
komentarz
komentarz

Jak najnowszy Windows to przenoszę do działu Windows 11.

 

Kliknij prawym przyciskiem na pasek wyszukiwania, następnie "Wiadomości i zainteresowanie", i dalej "Wyłącz".

 

Daj znać, czy pomogło.

sabaru
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, Anawa napisał:

Jak najnowszy Windows to przenoszę do działu Windows 11.

 

Kliknij prawym przyciskiem na pasek wyszukiwania, następnie "Wiadomości i zainteresowanie", i dalej "Wyłącz".

 

Daj znać, czy pomogło.

Przepraszam że nie wspomniałem o tym ale jakoś mi wyleciało z głowy ale właśnie chodzi o W10. A to znajnowszą wersją chodziło mi o to że wcześniej przez 3 lata miałem W10 tylko że wersje z przed 3 lat bez żadnych aktualizacji. Jedynie te podstawowe i teraz sobie właśnie śniegołomem uaktualnioną wersje i takie coś mam właśnie jak wspomniałem wcześniej. Co do tej rady to właśnie już tak robiłem i nie wyłączyło tego. Jak się przewinie to tam jest jeszcze coś takiego jak poniżej. I to jest ten sam system tylko sobie zmieniłem kolor interfejsu na czarny.

 

foto3.jpg

Edytowane przez sabaru
sabaru
komentarz
komentarz
34 minuty temu, Anawa napisał:

Dosyć sprytnie jest to ukryte, a sama nazwa tego ustawienia niewiele mówi ;) Reklamy wyświetlają się po najechaniu albo naciśnięciu na obrazek / ikonę widoczną w pasku wyszukiwania. Po odznaczeniu tej opcji powyżej znikną "popularne wyszukiwania", "gry dla Ciebie", "popularne przepisy" itd.

Teraz działa. Ech te cwaniaki. W życiu bym nie wpadł że ta opcja jest od tego :).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.