x-kom hosting

nie udało się skonfigurować twojego numeru pin

ajsek9
utworzono
utworzono

Cześć, takie pytanko mam, bo gdy próbuje się za zalogować do systemu windows, wyskakuje błąd przy tworzeniu pinu zaczęło się od zmiany maila konta microsoft na inny i po wyłączeniu komputera i ponownym włączeniu ten komunikat - “nie udało nam się skonfigurować twojego numeru pin. Możesz ponowić próbę albo pominąć ten krok i skonfigurować numer pin później” Próbowałem: tryb awaryjny, punkty przywracania, naprawa przy uruchomieniu, prawie wszystkie poradniki które się znajdują na zagranicznym youtube, co mógłbym jeszcze zrobić żeby to naprawić chciałem też naprawić system windows z pendrive’a i tez nie idzie a mam tam dysko które są mi potrzebne a backupa robiłem dawno temu, więc nie wiem jak naprawić system windows hello

adijedi
komentarz
komentarz

podaj login konta microsoft, które zmieniłeś - to prawidłowe, potem ustanawiaj piny, hello lub inne

ajsek9
komentarz
komentarz

@adijedi Po pojawieniu się błędu logowało mnie na starego maila co jest prawidlowe ale tam kazalo zalozyc pin a jak wiadomo wyskakuje komunikat logowalem się na 2 mailach i bez skutku, nic nie działa

adijedi
komentarz
komentarz

no to zaloguj się na stronie poprawnie i tam załóż pin

a na kompie wówczas się zalogujesz aktywowanym pinem na microsoft.com

icon716
komentarz
komentarz

Dziś doszlem do rozwiązania było ciężko ale udało mi się

Więc tak żeby nie było problemu tego typu ma tylko 2 kroki

Krok 1: Laptopa lub komputer trzeba zresetować nie stety tracimy całe dane 

Krok 2 : przy instalatorze jak pokaże (układ klawiatury ) musimy włączyć wiersz poleceń (FN+shift+F10) jeżeli nie macie na klawiaturze FN to bez niego po pokazaniu wierszu poleceń trzeba dać taką komendę:

(oobe\bypassnro) 

Powinno wyglądać tak:

(C:\Windows\System32>oobe\bypassnro) i kliknąć enter po tym komputer się uruchomi ponownie możecie już dokańczać konfiguracja laptopa/pc 

Jest jedna ważna rzecz przy wi-fi klikacie pomiń dla tego jeżeli połączycie się z internetem będzie chciał konto i koniec będzie pozdrawiam :lol2:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.