x-kom hosting

Fortnite problem z vpn

kacperlol1.
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam taki problem z grą fortnite i gdy gram w gre chwilę to wywala mnie do lobby i wyskakuje mi problem będzie w załączniku zresetowałem komputer 2 razy i nic zmieniłem konto założyłem nowe i nic wyłączyłem ten vpn i wyłączyłem serwer proxy i nic a nawet nic nie miałem włączonego pomocy to moja jedyna gra 

17072484019992337626936840450583.jpg

Edytowane przez kacperlol1.

Anawa
komentarz
komentarz

Trudno powiedzieć, co jest konkretnie problemem, ponieważ jest tam podane kilka możliwych powodów:

 

Cytuj

Usunięto cię z rozgrywki z powodu opóźnień połączenia, twojego IP lub sprzętu, użycia VPN lub za oszustwo. Odradzamy korzystania z VPN i serwerów proxy podczas gry w Fornite.

 

Musiałbyś po kolei eliminować daną rzecz. Z jakiego internetu korzystasz? Wcześniej grałeś już w Fortnite?

kacperlol1.
komentarz
komentarz

Tak grałem wcześniej mam światłowód

A o co chodzi z tym ip

Anawa
komentarz
komentarz

Nie zbanowali Cię przypadkiem? Nie używałeś jakichś programów wspomagających grę... ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.